A nie len toto Vám vieme ponúknúť....

Sme fullservisová
reklamná agentúra

Tvorba web stránok

Vytvárame statické a dynamické moderné webíky & apky.

Raklamná stratégia

K našej práci patrí bezpodmienečné marketingová stratégia projektov.

Online kampane

Google adwords či iná reklamná propaganda/kampaň je malina.

Tlačová reklama

Bez problémou Vás dotlačíme na prvú stránku zajtrajšieho vydania.

Výsledky sú odrazom !

Odprezentujeme Vám
pravidelný report.

Naša spolupráca nekončí pri odovzdaní diela...práve naopak, práve začína náš dlhý spoločný maratón.

  • Pomáhame začínajúcim a malým podnikateľom začať.
  • Stredným a veľkým podnikateľom pomáhame rásť.
  • Veľkým fimám a korporáciám pomáhame expandovať.

O nás

Čím sa vlastne zaoberá
Parťačka ?

Tvorba
webstránok

Online
marketing

Naša agentúra sa už 2 desaťročie venuje tvorbe web stránok a online marketingu. Každým rokom odovzdáme radovo desiatky projektov, ktoré prinášajú našim klientom zisk príp. prerazenie na slovenký či zahraničný trh.

tvorba web stránok online marketing budovanie brandu

Hodnotenia

Najlepším ukazovateľom kvalitnej agentúry
sú predsa jej hodnotenia a recenzie.

webíky online lacný web

Online podpora

Sme k
dispozícií
24/7.

tvorba webových stránok

"Doba Webová" Je v dnešnej dobe už v plnom prúde.

Určite si každý z nás pamätá na obdobie, keď internetové pripojenie dosahovalo rýchlosť len zopár MB za sekundu :(. Webové stránky na internetovom pozadí vyzerali ako biela A4 s machuľami neprehľadného textu.

Dnes už je toto všetko za nami a nastala tzv. Doba Webová, ktorá otvára hranice celému svetu. Online web stránky, už z ďaleka nevyzerajú ako kus A4 papiera.Dnes každá webová stránka má svoj základ a svoje grafické rozhranie, v ktorom sa potencionálny záujemca o danú tematiku úplne s prehľadom vyzná a dokáže si tak utvoriť obraz o požadovanej resp. hľadanej informácií.

Tvorba web stránok prechádza ešte aj v dnešnej dobe rastom a vyvíjaním sa. Existuje mnoho firiem a spoločností, ktoré sa venujú tvorbe web stránok, budovaniu online marketingu či budovaním brandu resp. značky alebo logotypov.

Pokiaľ ste sa rozhodli, že začnete podnikať na internete tak určite ste si vedomý toho, že nejaký ten kvalitný webík alebo e-shop budete potrebovať.

Dajme si otázku. :)

Čo ak podnikáte v kamennej predajni alebo ste živnostník, ktorý predáva svoju zručnosť ?

V rokoch 2000 a neskôr bola reklama tiež veľmi dôležitá - ba začínajúci podnik bez reklamy nemal žiaden zmysel. Veď, akoby len mohol mať. Vždy hovorím.... Otvorte si nádhernú reštauráciu na úpätí hôr, ale nikomu nepovedzte, že ste si ju otvorili ...

Kto Vám tam asi príde ? Nikto.

Vráťme sa späť k téme v roku 2000 existovali rôzne typy reklám od rozhlasu až po teletext s číslom 777 - podnikaví jedinci si určite budú pamätať inzeráty v tvare "Postavím Vám rodinný dom za 100 000 sk, ihneď volajte na moje číslo v euroteli" :D... áno presne takto to nejako fungovalo.

No dnes sme všetci online a privretím oka dokážeme vyhľadať akúkoľvek službu prostredníctvom webových stránok.

Doba ľadová resp. doba rozhlasu sa už dávno skončila :) Podnikatelia, určite veľmi dobre viete, - že potrebujete byť ONLINE.

Agentúra PARTACKA.sk Vám určite rada pomôže uskutočniť túto úlohu a po snaží sa Vás dostať na popredné miesto slovenské a medzinárodného internetu.

Medzi jej chýrne a magické služby patrí najmä: tvorba web stránok, eshopov, tvorba a budovanie značky a loga a následný marketing a reklamné služby. Chalani z PARTACKY.sk s Vami veľmi radi prehodia konzultáciu a navrhnú prípadnú pomoc, ktorá Vám v konečnom dôsledku prinesie úžitok vo forme nových zákazníkov.

Tvorba web stránky - START WEBík

So základnými prvkami informačnej webovej stránky, s online chatom a s jednoduchým, skromným marketingom...

Cena: od 239,99 €

Zopár referencií

Pozrite si už
dokončené projekty.

Často kladené otázky

Sme tu pre Vás.
Tak sa pýtajte !

Začal som podnikať, ako mám ďalej postupovať ?

Deň čo deň prichádza na trh množstvo nových spoločností s dobrým nápadom. Naša agentúra sa snaží priviesť do Vášho podnikania tých správnych klientov. V krátkosti sa ani nedá zodpovedať otázka, nakoľko proces budovania brandu resp. značky Vašej spoločnosti je v skutočnosti veľmi rozsiahla záležitosť. Preto by sme Vám odporučili - kontaktovať nás. Pevne veríme, že nájdeme to správne online riešenie aj pre Váš biznisový model.

Ako rýchlo nám viete priviesť na web zákazníkov ?

Zajtra. :) Ale nie....Tvorba webovej stránky a k nej pridružený marketing je individuálne dlhá záležitosť. V ideálnom prípade môže tvorba webu trvať cca 1 mesiac. Nuž ako hovorí staré príslovie - "Ani lístok sa nepohne bez príčiny.". Tak rovnako to platí pri online podnikaní. Vlastná web stránka a až následný marketing vytvorí priaznivé miesto pre Vašich budúcich zákazníkov.

Som z Košíc, vieme riešiť spoluprácu na diaľku ?

Množstvo našich klientov je vzdialených z Bratislavy. Dokonca máme zopár klientov, ktorých sme nikdy nevideli a napriek tomu spolupráca funguje. V každom prípade sa snažíme vytvoriť priestor čas a miesto na spoločnú kávu príp. sériu obedov alebo prezentácií, pri ktorých dokážeme zmysluplne pochopiť Váš biznisový model podnikania a nájsť správne riešenie pre Vás.

Nemám dokonca ani logo... aj tak mi pomôžete ?

Samozrejme ! Sme predsa vaša parťáčka, ktorá Vám pomôže vždy keď to potrebujete. Naša spoločnosť sa zaoberá budovaním značky a jej následným rozvojom. To znamená, že začíname od nuly... Navrhneme a vytvoríme Vám logo, ktoré Vás bude vystihovať. Navrhneme Vám firemnú identitu a jej stratégiu marketingovej komunikácie. A ďalej budeme rozvíjať Váš podnik ;).

Vaše súkromie je v bezpečí !

Náš web a jeho partneri využívajú technológiu cookies a spracúvajú osobné dáta ako napríklad IP adresy a cookie identifikátory na účely zaznamenávania informácií o Vašich záujmoch a zobrazených reklamách, aby Vám mohli ponúknuť relevantnejší obsah alebo reklamu, ďalej na meranie výkonnosti obsahu či ďalšiu analytiku. Svoj súhlas na uvedené účely udelíte tým, že zotrváte na našej stránke.

Zaujali sme Vás ?

Napíšte nám
správu.

Máte záujem o stretnutie ? Kontaktujte nás +421 951 435 636

Naša agentúra sa už 2 desaťročie venuje tvorbe web stránok a online marketingu.

info@partacka.sk
+421 951 435 636